بشنوید و دریافت کنید

برکینگ بد 1 دیو پورتر
Download

توضیحات

شامل متن شعر، لیست قطعات و توضیحات مربوط به آهنگ

آلبوم موسیقی متن فصل یک سریال Breaking Bad توسط Dave Porter ساخته شده است. همچنین در این سریال از قطعات دیگری ساخته Thomas Golubić استفاده شده است.

فصل اول سریال آمریکایی Breaking Bad از ۲۰ ژانویه ۲۰۰۸ آغاز و در ۹ مارس ۲۰۰۸ پایان یافت. این فصل سریال Breaking Bad در ۷ قسمت تهیه شده است.

والتر وایت نقش یک معلم ساده شیمی را ایفا می‌کند. او در البوکرکی نیومکزیکو، به همراه همسر باردارش، اسکایلر و پسر دبیرستانی‌اش والتر پسر که فلج می‌باشد، زندگی می‌کند. زندگی والتر بیشتر پیچیده می‌شود زمانی که یک روز بعد از تولد ۵۰سالگی‌اش می‌فهمد که سرطان ریه نوع سوم دارد. والتر تصمیم می‌گیرد تا با واردشدن به تجارت غیرقانونی مواد مخدر قبل از این که تسلیم سرطان شود، برای خانواده ارث به‌جا بگذارد. او از دانش شیمی برای تولید متامفتامین مرغوب جذب یکی از دانش‌آموزان سابق خود، جسی پینکمن می‌شود. جسی مواد خودشان را به یک پخش کننده مواد به نام کریزی-۸  که فکر می‌کند والتر یک پلیس مخفی می‌باشد و سعی در کشتن او دارد می‌فروشد. والتر موفق به دفاع از خود و کشتن املیو شریک کریزی-۸ و در نهایت خود کریزی-۸ می‌شود. والتر از این اتفاق آشفت‌زده می‌شود و از اعتماد کردن به جسی ناامید شده، ارتباط خود را با او قطع می‌کند. پس از بازگشت به خانه والتر و خانواده دربارهٔ برنامه‌های بلند مدت برای مقابله با سرطان او گفتگو کردند. درحالی که در ابتدا والتر می‌خواست تسلیم بیماری‌اش شود تا اینکه از عوارض جانبی شیمی درمانی رنج ببرد یا ۹۰٬۰۰۰ دلار برای درمان نامطمئن که نتیجه‌اش معلوم نبود خرج کند، خانواده‌اش سرانجام او را متقاعد به درمان کردند. والتر دو پیشنهاد کمک مالی باجناقش، هنک، که مامور اداره مبازه با مواد مخدر است و شریک سابق کاری خود، الیوت که ثروتمند می‌باشد را رد می‌کند. درعوض، والتر تصمیم می‌گیرد تا دوباره مواد تولید کند و به خانواده‌اش بگوید پولی که او درمی‌آورد در واقع از طرف الیوت است. والتر جسی را متقاعد می‌کند که باید شروع به فروش محصول خود به توزیع‌کننده پرقدرت مواد یعنی توکو کنند. این دو شروع به گسترش کار خود از طریق سرقت بشکهٔ بزرگ متیل‌آمین می‌کنند که در نتیجه می‌توانند مقدار زیادی مواد برای توکو درست کنند. والتر وارد زندگی مخفی کارانه خود می‌شود و اسم مستعار هایزنبرگ را برای پنهان‌کردن هویت خود ایجاد می‌کند.


آثار دیگر


نظرات کاربران

قوانین نظرات

قبل از ارسال نظر لطفا قوانین را مطالعه کنید.

نظر خود را مرتبط با این مطلب ارسال کنید.

از بحث سیاسی و مذهبی پرهیز کنید.

نظرات بصورت فینگلیش تایید نخواهند شد.

از تبلیغ سایت‌های دیگر خودداری کنید.

از توهین به دیگر کاربران خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین آهنگها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
موسیقی بی کلام
دانلود اپلیکیشن

کلیه حقوق برای بیت کیدذ محفوظ است.
بیت کیدذ توسط سرورهای قدرتمند ایران سرور پشتیبانی می‌شود.