توضیحات

تیتراژ برنامه جشن رمضان ۹۷ منتشر شد. این مجموعه شامل تیتراژ ابتدا و انتهای جشن رمضان ۹۷ میباشد.

تیتراژ پایان برنامه جشن رمضان ۹۷ با نام جشن رمضان ۹۷ اثر حجت اشرف زاده میباشد و تیتراژ شروع این برنامه با نام جشن رمضان ۹۷ توسط محمد زندوکیلی ساخته شده است.

تهیه‌کننده «جشن رمضان» از پخش این برنامه با اتفاقات متفاوت و آیتم‌های جدید در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

بخش بازارچه «جشن رمضان» را امسال با طرح جدیدی به روی آنتن می‌بریم. همچنین سعی کرده‌ایم شکل اجرای برنامه متفاوت‌تر از سال‌های گذشته باشد. برای مثال یک بازیگر را دعوت کرده‌ایم که هر روز برای موضوع برنامه‌مان اجرای استندآپ داشته باشد. همچنین درباره افراد نیازمند که تحت پوشش کمیته امداد هستند اما به کمک بیشتری نیاز دارند گزارش‌هایی خواهیم داشت که راوی آن نفیسه روشن است. مستندهای مختلفی نیز برای برنامه تهیه کرده‌ایم و قرار است در برنامه‌مان شگفتانه نیز داشته باشیم به این معنی که اتفاقی در برنامه رخ خواهد داد که شاید به نوعی برای مخاطب غافلگیرکننده باشد.

قنبری درباره مهمانانی که قرار است در «جشن رمضان» حضور داشته باشند، اظهار کرد: مهمانان برنامه براساس موضوعات روز به برنامه دعوت شده‌اند. این مهمانان شامل سلبریتی‌ها و افراد موفق خَیِّر هستند که به نوعی موضوع روز برنامه ما را تجربه و درک کرده‌اند.

تهیه‌کننده «جشن رمضان» در پایان اظهار کرد: «جشن رمضان» را هیراد حاتمی و ابوالفضل آقاخانی با هم اجرا خواهند کرد و محل برگزاری این برنامه سالن نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو است که مردم هم حضور خواهند داشت. «جشن رمضان» از اول ماه مبارک رمضان تا عید فطر  بعد از اذان مغرب حدود ساعت ۲۱:۳۰ به روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت.

آثار دیگر

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *