توضیحات

آلبوم موسیقی بی‌ کلام سرانجام اثر کارن همایونفر منتشر شد. این آلبوم شامل ۴۸ قطعه، در سال ۱۳۹۰ منتشر شده است.

این آلبوم شامل دو سی دی میباشد و توسط شرکت آوا خورشید منتشر شده است.

کارن همایونفر آهنگساز و نوازنده پیانو در سال ۱۳۴۷ در تهران متولد و از شش سالگی مشغول فراگیری پیانو و تئوری موسیقی در خانواده بهبود شد. پس از اتمام تحصیلات خود در دوره متوسطه، به انگلستان و ترکیه سفر کرد و در آنجا وارد مدرسه موسیقی بیلکنت شد و تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه موسیقی حاجت تپه آنکارا ادامه داد.

فعالیت حرفه ای وی از اوایل دهه ی هفتاد در صنعت فیلم و سینمای ایران آغاز شد. وی در ۲ سال پیاپی یعنی سال‌های ۱۳۸۶ و ۱۳۸۷ در جشن خانه سینما ایران برای فیلم‌های ژانی گه‌ل به کارگردانی جمیل رستمی و خاک آشنا ساخته بهمن فرمان آرا، تندیس بهترین موسیقی متن را دریافت کرده است و در سال ۱۳۸۷ برای موسیقی فیلم زادبوم به کارگردانی ابولحسن داودی سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و در سال ۱۳۸۹ سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن جشنواره فیلم فجر را برای فیلم جرم به کارگردانی مسعود کیمیایی از آن خود کرده است.

وی تا کنون برای بیش از ۷۰ فیلم و ۳۰ سریال تلویزیونی موسیقی متن ساخته است.

این آلبوم مجموعه ای از موسیقی هایست که کارن همایونفر برای فیلم ساخته است. میتوان به آهنگ های فیلم هایی همچون یکی از ما دو نفر، خاک آشنا، مرگ کسب و کار من است، قصه پریا، شب واقعه، جرم، سوت پایان، ژانی گه ل، زادبوم، اسب حیوان نجیبی است، از دور دست و گزارش یک جشن اشاره کرد.

آثار دیگر

برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *