توضیحات

تیتراژ برنامه ماه عسل ۹۷ منتشر شد. این مجموعه شامل تیتراژ ابتدا و انتهای ماه عسل ۹۷ میباشد.

تیتراژ شروع برنامه ماه عسل ۹۷ با نام ماه عسل ۹۷ اثر بهنام بانی میباشد و همچنین تیتراژ پایان این برنامه با نام ماه عسل ۹۷ اثر مسیح و آرش است.

تیتراژ برنامه ماه عسل ۹۷ ویژه شبهای قدر نیز با نام یادش بخیر اثر میلاد بابایی و ایمان قیاسی میباشد.

نخستین قسمت فصل جدید ماه عسل در اولین روز ماه رمضان روی آنتن خواهد رفت. از آنجایی که سکان شبکه سه مدتی است که به فرد دیگری سپرده شده است، باید منتظر بود و دید این برنامه چه تغییراتی در فصل جدید خواهد داشت.

این برنامه به روال سال‌های گذشته ساعت ۱۹ روانه آنتن خواهد شد. همچنین رایزنی برای انتخاب خواننده تیتراژ هنوز ادامه دارد و ترانه هیچکدام از تیتراژهای این برنامه تلویزیونی هنوز تولید نشده‌اند. این در حالی است که کمتر از یک هفته به آغاز پخش برنامه مانده است و باید دید با این فاصله کوتاه قرار است چه تیتراژی برای این برنامه ساخته شود!

ضمن اینکه پیش از این مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در گفت‌وگویی اعلام کرده بود امیدوارم بتوانیم دو روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان برنامه را آغاز کنیم. اما با توجه به آماده نبودن تیتراژ برنامه آن هم در یک سال زمانی که علیخانی برای ساخت و تولید این برنامه فرصت دارد، باید خوش بین بود که طبق زمان اعلام شده از همان روز اول ماه رمضان این برنامه روی آنتن برود!

آثار دیگر

برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات

  1. Mahshad میگه

    واقعا سایتتون عالی،ممنون خدا قوت

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *