زمان انتشار: 1718 روز پیش

توضیحات

آلبوم موسیقی بی‌ کلام صدای دلپذیر یونان اثر میکیس تئودوراکیس منتشر شد. این آلبوم بسیار زیبا و شاد در سبک ملل شامل ۱۵ قطعه، در سال ۲۰۱۱ منتشر شده است.

میکیس تئودوراکیس یکی از مشهورترین تنظیم کنندگان یونان و یکی از بزرگترین آهنگسازان کشورش است. او بسیاری از سمفونی ها، کانتات ها، چندین باله و اپرا، و همچنین آهنگ های محبوب مانند زوربای یونانی، معروف از اثر هنری Herb Alpert را نوشت.

تئودوراکیس در سال ۱۹۲۵ در جزیره یونانی Chios بدنیا آمد. او اولین گروه خود را در سن ۱۷ سالگی تشکیل داد. او اولین جنگنده جنگ سالاران جنگ جهانی دوم بود. او در سالن های آتلانتیک و پاریس (دومین و اولیویه مسیان) تحصیل کرد.

تئودوراکیس چندین سمفونی در اواخر دهه ۵۰ میلادی نوشت، اما بعدا به یونان بازگشته و دانش موسیقی خود را به موسیقی سنتی یونانی که او با آن رشد کرده بود، به کار برد. پس از چندین سال از فیلمبرداری، در سال ۱۹۶۴ موسیقی را برای تطبیق فیلم رمان نیکس کازانتزاکی زوربا یونانی تشکیل داد.

با پخش هزاران کنسرت در سراسر جهان. پس از سرنگونی دولت، او به عنوان عضو پارلمان جدید خدمت کرد، همچنین به عنوان مدیر موسیقی ارکستر سمفونیک و گروه موسیقی رادیو و تلویزیون هلنی مشغول به کار بود.

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *