بشنوید و دریافت کنید

هرگز رهایم مکن ریچل پورتمن
Download

توضیحات

شامل متن شعر، لیست قطعات و توضیحات مربوط به آهنگ

آلبوم موسیقی متن فیلم هرگز رهایم مکن اثر ریچل پورتمن در سال ۲۰۱۰ برای فیلمی با همین نام ساخته شد. این آلبوم شامل ۱۹ قطعه میباشد. پیشنهاد میکنیم این آلبوم را از دست ندهید.

هرگز رهایم مکن یک فیلم رمانتیک درام و علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۰ انگلستان که بر اساس رمانی به همین نام، نوشته کازو ایشی‌گورو در سال ۲۰۰۵ ساخته شده‌است. فیلم به کارگردانی مارک رومنک و نویسندگی الکس گارلند، بر اساس تاریخ متناوب است و حول محور شخصیت‌هایی چون کتی، روث و تامی به ترتیب با بازی کری مولیگان، کیرا نایتلی و اندرو گارفیلد می‌چرخد که هر سه آن‌ها درگیر عشقی مثلثی می‌شوند.

داستان درباره سه دانش‌آموز با نام‌های کتی اچ، روث و تامی و زندگی آن‌ها در یک مدرسه شبانه‌روزی مرموز به نام هلشیم است. مدرسه‌ای که به نظر غیرعادی می‌رسید. در آنجا، دانش‌آموزان درعوض خواندن علوم و ریاضیات به کشیدن نقاشی و خواندن آواز تشویق می‌شدند، و بهترین اثر آن‌ها به یک گالری برده می‌شد. در آنجا قانون سختی با شعار «خود را از داخل سالم نگه‌دار» وجود داشت. اما همه چیز با آمدن یک معلم جدید با نام خانم لوسی تغییر کرد. او مخفیانه و در سر یکی از کلاس‌ها دانش‌آموزان را از آینده و زندگی واقعی آن‌ها آگاه ساخت، که آن‌ها فقط اهداء کنندگان اعضا هستند و همه در اوایل بزرگسالی خواهند مرد، یا به تکامل خواهند رسید. فردای آن روز خانم لوسی دیگر در هلشیم کار نمی‌کرد. با گذشت زمان کتی و تامی به هم علاقه‌مند شدند، اما روث که به آن‌ها حسد می‌ورزید با تامی دوست شده و بیشتر زمان خود را باهم سپری می‌کردند.نظرات کاربران

قوانین نظرات

قبل از ارسال نظر لطفا قوانین را مطالعه کنید.

نظر خود را مرتبط با این مطلب ارسال کنید.

از بحث سیاسی و مذهبی پرهیز کنید.

نظرات بصورت فینگلیش تایید نخواهند شد.

از تبلیغ سایت‌های دیگر خودداری کنید.

از توهین به دیگر کاربران خودداری کنید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
محبوب ترین آهنگها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
موسیقی بی کلام
دانلود اپلیکیشن

کلیه حقوق برای بیت کیدذ محفوظ است.
بیت کیدذ توسط سرورهای قدرتمند ایران سرور پشتیبانی می‌شود.