موسیقی متن فیلم Never Let Me Go
اثر

ریچل پورتمن


در
۰۵ دی ۱۳۹۵

آلبوم موسیقی متن فیلم هرگز رهایم مکن اثر ریچل پورتمن در سال ۲۰۱۰ برای فیلمی با همین نام ساخته شد. این آلبوم شامل ۱۹ قطعه میباشد. پیشنهاد میکنیم این آلبوم را از دست ندهید.

هرگز رهایم مکن یک فیلم رمانتیک درام و علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۰ انگلستان که بر اساس رمانی به همین نام، نوشته کازو ایشی‌گورو در سال ۲۰۰۵ ساخته شده‌است. فیلم به کارگردانی مارک رومنک و نویسندگی الکس گارلند، بر اساس تاریخ متناوب است و حول محور شخصیت‌هایی چون کتی، روث و تامی به ترتیب با بازی کری مولیگان، کیرا نایتلی و اندرو گارفیلد می‌چرخد که هر سه آن‌ها درگیر عشقی مثلثی می‌شوند.

داستان درباره سه دانش‌آموز با نام‌های کتی اچ، روث و تامی و زندگی آن‌ها در یک مدرسه شبانه‌روزی مرموز به نام هلشیم است. مدرسه‌ای که به نظر غیرعادی می‌رسید. در آنجا، دانش‌آموزان درعوض خواندن علوم و ریاضیات به کشیدن نقاشی و خواندن آواز تشویق می‌شدند، و بهترین اثر آن‌ها به یک گالری برده می‌شد. در آنجا قانون سختی با شعار «خود را از داخل سالم نگه‌دار» وجود داشت. اما همه چیز با آمدن یک معلم جدید با نام خانم لوسی تغییر کرد. او مخفیانه و در سر یکی از کلاس‌ها دانش‌آموزان را از آینده و زندگی واقعی آن‌ها آگاه ساخت، که آن‌ها فقط اهداء کنندگان اعضا هستند و همه در اوایل بزرگسالی خواهند مرد، یا به تکامل خواهند رسید. فردای آن روز خانم لوسی دیگر در هلشیم کار نمی‌کرد. با گذشت زمان کتی و تامی به هم علاقه‌مند شدند، اما روث که به آن‌ها حسد می‌ورزید با تامی دوست شده و بیشتر زمان خود را باهم سپری می‌کردند.

+13
موسیقی متن فیلم های
منتخب مراسم اسکار 2021

موسیقی متن فیلم های
منتخب مراسم اسکار 2021

بشنوید و دریافت کنید
هرگز رهایم مکن ریچل پورتمن
Download


نظرات کاربران
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات