بشنوید و دریافت کنید

Download

توضیحات

شامل متن شعر، لیست قطعات و توضیحات مربوط به آهنگ

آلبوم موسیقی فیلم راکی ۴ اثر وینس دیکولا در سال ۱۹۸۵ منتشر شد.

موسیقی متن فیلم راکی​​IV توسط وینس دی کولا ساخته شده است. راکیIV تنها فیلم در این سری است که به موسیقی اصلی موسیقی بیل کورتی، که توسط دی کولا جایگزین شد؛ با این حال، آن را می سازد ویژگی های تم های متشکل از Conti از فیلم های قبلی در سری، از جمله “بلای نهایی”. کنتی، که در آن زمان دو فیلم اول دو کاراته بچه بود، برای Rocky V و Rocky Balboa بازگشت. قطعه معروف قطعه موسیقی Conti از سری Rocky “Gonna Fly Now” در Rocky IV ظاهر نمی شود (اولین بار در سری این اتفاق افتاده است)، هرچند چند نوار از آن در ابزار مونتاژ آموزش DiCola گنجانده شده است.

آهنگ های این فیلم شامل “زندگی در امریکا”، توسط جیمز براون، و همچنین موسیقی جان کافهتی (“قلب بر روی آتش”، شامل وینس دی کولا)، بازمانده، کنی لگگینز و رابرت تپپر است. برو به غرب با یک سیلوستر استالونه یک فیلم خیابانی را تهیه کرد. با توجه به شباهت آن به “آموزش مونتاژ” دی کولا، “ضربه ی نهایی شمارش معکوس”، که قبلا در دهه توسط Joey Tempest خواننده ی اصلی نوشته شده است، اغلب به عنوان نامناسب در فیلم مشخص شده است. با این حال، مسیر اروپا تا اواخر سال ۱۹۸۶ پس از انتشار راکی ​​IV منتشر شد.

با توجه به خواننده پیتر چرترا، او در ابتدا تنها تک نفره انفرادی خود را “Glory of Love” به عنوان عنوان آخر این فیلم نوشت، اما توسط هنرمندان متحد به تصویب رسید، و به جای آن از موضوع برای The Karate Kid Part II استفاده کرد.

Tracklist:
۰۱. Theme from Rocky (2:58) ۰۲. Gym (2:06) ۰۳. Paulie's Robot (0:42) ۰۴. Anniversary (1:42) ۰۵. Drago Suite (2:15) ۰۶. Apollo's Death And Funeral (2:58) ۰۷. Stairs (0:59) ۰۸. Rocky And Son (2:01) ۰۹. Training Montage (5:10) ۱۰. Up The Mountain (1:51) ۱۱. Pre-Fight (2:06) ۱۲. Drago's Entrance (1:02) ۱۳. War (4:39) ۱۴. Knockout (0:34) ۱۵. Victory (0:53)نظرات کاربران

قوانین نظرات

قبل از ارسال نظر لطفا قوانین را مطالعه کنید.

نظر خود را مرتبط با این مطلب ارسال کنید.

از بحث سیاسی و مذهبی پرهیز کنید.

نظرات بصورت فینگلیش تایید نخواهند شد.

از تبلیغ سایت‌های دیگر خودداری کنید.

از توهین به دیگر کاربران خودداری کنید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
محبوب ترین آهنگها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
موسیقی بی کلام
دانلود اپلیکیشن

کلیه حقوق برای بیت کیدذ محفوظ است.
بیت کیدذ توسط سرورهای قدرتمند ایران سرور پشتیبانی می‌شود.