توضیحات

آلبوم موسیقی فیلم راکی ۴ اثر وینس دیکولا در سال ۱۹۸۵ منتشر شد.

موسیقی متن فیلم راکی​​IV توسط وینس دی کولا ساخته شده است. راکیIV تنها فیلم در این سری است که به موسیقی اصلی موسیقی بیل کورتی، که توسط دی کولا جایگزین شد؛ با این حال، آن را می سازد ویژگی های تم های متشکل از Conti از فیلم های قبلی در سری، از جمله “بلای نهایی”. کنتی، که در آن زمان دو فیلم اول دو کاراته بچه بود، برای Rocky V و Rocky Balboa بازگشت. قطعه معروف قطعه موسیقی Conti از سری Rocky “Gonna Fly Now” در Rocky IV ظاهر نمی شود (اولین بار در سری این اتفاق افتاده است)، هرچند چند نوار از آن در ابزار مونتاژ آموزش DiCola گنجانده شده است.

آهنگ های این فیلم شامل “زندگی در امریکا”، توسط جیمز براون، و همچنین موسیقی جان کافهتی (“قلب بر روی آتش”، شامل وینس دی کولا)، بازمانده، کنی لگگینز و رابرت تپپر است. برو به غرب با یک سیلوستر استالونه یک فیلم خیابانی را تهیه کرد. با توجه به شباهت آن به “آموزش مونتاژ” دی کولا، “ضربه ی نهایی شمارش معکوس”، که قبلا در دهه توسط Joey Tempest خواننده ی اصلی نوشته شده است، اغلب به عنوان نامناسب در فیلم مشخص شده است. با این حال، مسیر اروپا تا اواخر سال ۱۹۸۶ پس از انتشار راکی ​​IV منتشر شد.

با توجه به خواننده پیتر چرترا، او در ابتدا تنها تک نفره انفرادی خود را “Glory of Love” به عنوان عنوان آخر این فیلم نوشت، اما توسط هنرمندان متحد به تصویب رسید، و به جای آن از موضوع برای The Karate Kid Part II استفاده کرد.

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *