توضیحات

تیتراژ برنامه تلویزیونی شهر باران منتشر شد. این قطعه با نام رمضان ۹۶ توسط علی منصوری خوانده شده است.

برنامه‌های ویژه افطار همیشه با یک حال و هوای معنوی خاصی توام هستند و هر کدام باتوجه به شبکه و نوع برنامه و هدف آن مخاطبانی را برای خود رقم می‌زنند. امسال هم مانند سال‌های گذشته تمام شبکه‌های سیما بر آن شده‌‌اند تا برنامه‌هایی متفاوت را برای لحظات افطار، به مخاطبانشان ارائه کنند.

برنامه «شهر باران» که حدود سه سال است، پخش می‌شود، از برنامه‌هایی است که هر سال با یک گروه (اعم از تهیه‌کننده و کارگردان) کار خود را در ایام ماه رمضان ارائه کرده است. در دو سال گذشته، برنامه حال و هوا و کلیتی ثابت داشت و ساختارشکنی ویژه‌ای در سبک برنامه صورت نمی‌گرفت، اما امسال این برنامه با ساختاری متفاوت جلوی دوربین رفته و در حال پخش از شبکه یک سیماست.

برنامه‌ای که تیم سازنده و عواملش از با‌ انگیزه‌ترین‌های این حوزه هستند و با اضافه کردن بخش‌ها و بخش‌های مختلف، توانسته‌اند مخاطبان شهر باران را بیشتر از پیش کنند و در کنار بخش زنده‌اش، بخش‌های تولیدی را به برنامه اضافه کرده‌اند که اتفاقا طرفداران زیادی هم داشته است.

عوامل این برنامه عبارتند از: تهیه‌کننده: احسان ارغوانی، مدیرتولید: عرفان میدان‌لو، اجرا: کریم خودسیانی، دستیار تهیه: علی مرادی، طراح دکور: محمد قاسمی، برنامه‌ریز: مهران مهرعلیان، روابط عمومی: امین داداشی و…

آثار دیگر

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *